HAKKIMIZDA

VESTİRE İZMİR

Her uzun yolculuk, küçük bir adımla başlar...

HAY KONFEKSİYON Tekstil yaratıcı kumaş koleksiyonu, modern üretim parkurları ve profesyonel pazarlama faaliyetleri ile hem iç piyasa hem de yurtdışı piyasasında marka olma yolunda ilerlemeye devam etmektedir.

Dinamik bir yapıya sahip olmamız, hizmete dayalı memnuniyete değer vermemiz, yeniliklerin takipçisi olmamız ve az olanı üretmeye çalışmamız sebebiyle kısa sürede ve sık aralıklarla sürekli yatırım yenileyerek, iç piyasada aranan bir firma olmayı başaran firmamız, yurtdışı fuar ve pazar araştırmalarınada ağırlık vererek bugün FRANSA’da yaygın bir satış ağına ulaşmıştır.

Yıllık üretim kapasitemiz yaklaşık 500.000 adet olup 5.000m2 kapalı alanda faaliyet gösteren firmamız tüm üretim süreçlerine sahip gerçek üreticidir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Tekstil sektöründe müşteri memnuniyetini sağlayarak kalite yönetim sistemimizin sürekli iyileştirilmesini daima ön planda tutarak yasal mevzuat ve şartlara uygun imalatı gerçekleştirmek ve en iyi hizmeti vermek şirketimizin politikasıdır.

VİZYONUMUZ

Kalite ve müşteri odaklı çalışarak sektöründe lider olmaktır. Misyonumuz ise çevre ve sosyal uygunluk şartlarını göz önünde tutup gelişen ve büyüyen bir şekilde sektöre hizmet vermektir.

İş Akışı
ÜRETİMİ OLAN KUMAŞLARIMIZ

Pike,süprem interlog, 3 iplik, 2 iplik, ribana, selanik, kaşkorse örme grup kumaşların tamamı için üretimi olan firmamızda HAY KONFEKSİYON & VESTİRE İZMİR ailesi bünyesinde çalışan 200 personeli ile kendi iç bünyesinde faaliyet sürdürmektedir.

Şirketin ilk yılındaki üretim kalitesine dayalı yüksek performansı, onu yerel olarak tanınan ve tercih edilen bir imalatçı haline getirmiştir.

2011 yılından itibaren faaliyetini sürdüren şirketimiz model tasarımı konusundaki becerilerini özgün yaratıcılığı ile birleştirerek, dünya trendlerini yakından takip eden Hay konfeksiyon tekstil her yıl kolleksiyonlarını uzman tasarım ekibi ile müşterilerinin beklentilerini tam olarak karşılayan koleksiyonlar hazırlamaya devam etmektedir.

Hay konfeksiyon Tekstil çevrenin ve çalışanlarının beklentilerine uyumlu, sosyal ve etik kurallara uygun yönde hareket etmeyi ana faaliyet esaslarından biri olarak kabul etmiş ve tüm faaliyetlerini bu bilinç ile gerçekleştirmektedir. Hay konfeksiyon Tekstil çalışanlarının temel hak ve özgürlüklerine saygı göstermekte ve çalışanlarına yasal olarak sağlanan tüm haklarını sağlamaktadır.

Mağazacılık geçmişiyle üretime dayalı okul kıyafeti üretim hizmetine geçen süreçte üretimden tasarıma, paketlemeden sevkiyata örme kumaş dünyasının her alanında üst düzey bir tecrübeye sahip olan hay konfeksiyon Tekstil kendini mükemmellik anlayışı felsefesiyle tarif etmektedir. Her okul projesi için çözüm ortağı olmaktadır.

Hay konfeksiyon Tekstil olarak hedefimiz; üretimle tasarımı, teknoloji ile hayal gücünü mutlak kalite potasında buluşturarak Örme ve dokuma Kumaş dünyasının zirvesinde yer almaktır. Bu felsefe doğrultusunda Hay konfeksiyon Tekstil, müşteriyi de içine alan takım çalışmasına inanır.

Üretimin her aşamasında yüksek teknolojiden yararlanır. Dizayndan kumaşa, sektörle ilgili tüm küresel trendleri yakından takip eder. Beğenilerin ve üretim kalitesinin sürekli geliştiği bir sektörde, 8 yıldır aralıksız yükselen bir grafik çizen firma, bu istikrarını; daima koruduğu tasarım heyecanına, kolektif bilinci güçlendiren takım çalışmasına ve üretimin her aşamasına yansıyan profesyonelliğine borçludur.

Müşterinin ihtiyaçlarını titizlikle tespit eden hay konfeksiyon Tekstil, en trend örme ve dokuma kumaş kalitelerini en şık tasarımlarla kombine ederek koleksiyonlarına yansıtır.

ÜRETİM SÜRECİ
Kalıphane
Kesimhane
Dikimhane
Paketleme
KALIPHANE

Kalıp aşaması önemli aşamalardan biridir, tasarlanan MODELİMİZ CAT SİSTEMİ ile kalıplandırır ve beden asortisi oluşturulur. Alanında uzman modelistler tarafından gerekli serileme işlemleri gerçekleştirilir, çekme değerleri uygulanır. Hazırlıklar yapıldıktan sonra, görevi sadece üretim pastalı hazırlamak olan ilgili personel devreye girer. En doğru şekilde üretim pastalı hazırlanır, aynı zamanda üretimde gerekli ölçü tablosu, çizim ve kırım kalıpları, teknik dosya ayrı ayrı görevlendirilmiş personel tarafından itina İle hazırlanır.

KESİMHANE

Kesimhane sorumlusuna üretim pastalı teslim edilir. Kesimhane sorumlusu ürünü çeşitli kontrollerden geçirdikten sonra kesim işlemini gerçekleştirir. Ürünün her parçası meto işlemine tabi tutulur. Kumaş kontrolü aşamasında belirlenen kumaş defoları tasnif elemanları tarafından yüzde yüz ayrılmak hedefiyle ayıklanır ve ürün dikime hazır hale getirilir. Eğer ürün üzerinde baskı nakış var ise görevli baskı nakış takip elemanı devreye girer ve gerekli parçalara İlgili modelist ve müşteri temsilcisinin onayını almak kaydı İle baskı nakış İşlemini başlatır.

DİKİMHANE

Firmamız en modern teknoloji ile donatılmış uzman kadrosu ile her türlü ürünü en iyi şekilde üretebilmektedir. Konusunda uzmanlaşmış bölüm yöneticileri, müşterilerimizin her zaman takdirini kazanmayı bilmişlerdir. Ayrıca şirket olarak eğitime vermiş olduğumuz önem en üst düzeydedir. Tüm departmanlarda gerek teknik ve mesleki, gerekse sosyal eğitimler durmaksızın tüm personele uygulanmaktadır.

PAKETLEME

Paketleme departmanına sevk edilen ürünler bir kez daha kontrolden geçirilir. İşleme başlanmadan önce ürün ölçü, sağlamlık, aksesuar düzgünlüğü gibi kontrollerden geçer ve çakım işlemine tabi tutulur. Bu işlem sırasında Data Sheet'ler vasıtası ile aksesuarın gerekli değerlerde güç ile ürüne monte edilmesi sağlanır. Daha sonra sırası ile iplik temizleme, ütü, ölçü kontrol, ara kalite kontrol ve yüzde yüz incpection bölümleri görevlerini yerine getirir ve ürün müşteriye sevk edilmek üzere kolilenir ya da sevk edilir.

SEVKİYAT

Günümüz ticari yapısında ürünün düzgünlüğü kadar sevkiyat süreçlerinin düzgünlüğü de önemlidir. Sipariş alındığı andan itibaren terminde ürünü yetiştirmek için gereken tüm faaliyetler yöneticiler tarafından ayrı ayrı planlanır ve süreçler oto kontrol ile denetlenir. Üretim takvimi oluşturulup, hangi tarihte ürünün hangi aşamaya geleceği planlanır. Bir aksaklık olmaması için gerekli tüm teknik testler ve raporlamalar tüm departmanlarda paylaşılır. Sevkiyat alanında belirlemiş olduğumuz partnerler sektörün en önde gelen firmalarıdır. Gerek askıda gerekse kolide sevkiyat yapılmakta. Çeki listeleri, koli üstü bilgileri müşteri talebi doğrultusunda en ince ayrıntısına kadar dikkat edilerek hazırlanmaktadır.